Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Wkłady barkowe bumerang surowy biały 3mm 100par P/F/F-03

103,73
(0 opinii)
017982 5906282042101 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Wkład barkowy bumerang to specjalnie zaprojektowany element krawiecki, który służy do wzmacniania i modelowania obszaru ramion w odzieży, takiej jak marynarki, garnitury, płaszcze, a także niektóre typy sukienek i bluzek. Nazwa „bumerang” odnosi się do charakterystycznego kształtu tego wkładu, przypominającego kształt tradycyjnego bumerangu, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu ludzkiego ramienia i zapewnia naturalniejszy oraz estetyczniejszy wygląd sylwetki. Wysokość poduszki to 3mm.

Materiał i Budowa

Wkład barkowy bumerang jest zwykle wykonany z kombinacji różnych materiałów, takich jak pianka, włóknina, czy specjalne mieszanki syntetyczne, które są wybrane w celu zapewnienia odpowiedniej miękkości, elastyczności oraz wsparcia strukturalnego. Materiały te są odpowiednio formowane i cięte, aby pasowały do naturalnego kształtu ramienia, zwiększając komfort noszenia i poprawiając wygląd odzieży.

Zastosowanie

Głównym zastosowaniem wkładu barkowego bumerang jest zapewnienie struktury i formy ramionom w odzieży. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi i konstrukcji, wkład ten doskonale nadaje się do:

  • Modelowania sylwetki: Poprawia kształt ramion, co jest szczególnie ważne w odzieży formalnej, gdzie oczekuje się wyrazistych i dobrze zdefiniowanych linii.
  • Wzmocnienia konstrukcji: Zapewnia dodatkowe wsparcie dla tkaniny, co jest kluczowe w utrzymaniu formy ubrania, szczególnie w obszarze ramion.
  • Komfortu noszenia: Pomimo że wkłady te zapewniają strukturę, są zaprojektowane tak, aby nie ograniczać ruchu, oferując równocześnie wsparcie i wygodę.

Zalety Wkładu Barkowego Bumerang

  1. Doskonałe Dopasowanie: Kształt bumerangu pozwala na lepsze dopasowanie do naturalnych linii ciała, co przekłada się na lepszy wygląd i komfort noszenia.
  2. Wszechstronność: Może być stosowany w szerokim zakresie odzieży, od formalnych garniturów po codzienne płaszcze i lekkie bluzki.
  3. Trwałość: Wkłady te są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wielokrotne pranie i użytkowanie, zachowując przy tym swoją formę i funkcjonalność.
  4. Łatwość montażu: Specyficzny kształt ułatwia krawcom i projektantom odzieży pracę przy dopasowywaniu i wszywaniu wkładu do odzieży.

Podsumowując, wkład barkowy bumerang jest innowacyjnym i funkcjonalnym rozwiązaniem w dziedzinie krawiectwa, oferującym zarówno estetyczne, jak i praktyczne korzyści dla różnego rodzaju odzieży. Jego unikalny kształt i konstrukcja sprawiają, że jest on cenionym wyborem wśród projektantów i krawców, którzy dążą do tworzenia odzieży o wyśmienitym wyglądzie, doskonałej formie i wygodzie noszenia.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Wkłady barkowe bumerang surowy biały 3mm 100par P/F/F-03
Wkłady barkowe bumerang surowy biały 3mm 100par P/F/F-03