Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy 2024-07-15
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Odblaskowe

Zwiększ Bezpieczeństwo z Taśmą Odblaskową na e-krawiectwo.pl

Poznaj naszą szeroką gamę taśm odblaskowych na e-krawiectwo.pl, idealnych dla każdego, kto szuka sposobów na zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa w trudnych warunkach oświetleniowych. Nasze taśmy odblaskowe są specjalnie zaprojektowane do odbijania światła, co czyni je niezbędnym elementem w produkcji odzieży roboczej, plecaków, toreb i innych akcesoriów, które muszą być widoczne po zmroku.

Taśmy odblaskowe dostępne w e-krawiectwo.pl charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, co gwarantuje, że odzież i akcesoria nie tylko będą bezpieczniejsze, ale także wytrzymają próbę czasu. Dostępne w różnych szerokościach, nasze taśmy mogą być używane w szerokim zakresie aplikacji, od profesjonalnych uniformów po hobbystyczne projekty krawieckie.

Zapewnij sobie i swoim produktom widoczność, jakiej potrzebujesz, wybierając nasze taśmy odblaskowe. Idealne do szycia na zewnętrzne krawędzie odzieży roboczej, plecaków czy toreb, zapewniają one dodatkowe bezpieczeństwo w każdych warunkach. Nie czekaj, sprawdź już teraz naszą ofertę na e-krawiectwo.pl i wybierz najlepsze rozwiązania dla swoich projektów.

Filtry

Filtrowanie
Cena
Producent
Pokaż produkty