Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy 2024-07-22
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Sznurek bawełniany płaski czarny 18mm/25mb SPC1002

38,66
(0 opinii)
3300271 5906282092601 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Sznurek bawełniany płaski to wszechstronny materiał wykonany z naturalnej bawełny, co zapewnia mu wytrzymałość oraz przyjemność w dotyku. Jego szerokość to 18mm.  Sznurek ten jest ceniony za miękkość, elastyczność oraz naturalny, często niebielony kolor, choć dostępny jest również w różnorodnych barwieniach i wzorach, co dodaje mu dodatkowej atrakcyjności.

Zastosowanie sznurka bawełnianego płaskiego jest bardzo szerokie, obejmując różnorodne dziedziny, od modowych po dekoracyjne i użytkowe. Oto kilka przykładów jego zastosowań:

  1. Moda i akcesoria: Sznurek bawełniany płaski jest często używany do produkcji i ozdabiania odzieży, takiej jak bluzy, spodnie czy kurtki, gdzie pełni rolę funkcjonalnych sznurków do ściągaczy czy ozdobnych elementów. Wykorzystuje się go również do tworzenia unikatowych akcesoriów, takich jak bransoletki, paski, torebki, czy nawet buty, dodając im naturalnego i ekologicznego charakteru.

  2. Rękodzieło i DIY: Dzięki swojej elastyczności i łatwości w obróbce, sznurek bawełniany płaski jest popularnym materiałem w projektach rękodzielniczych. Używa się go do tworzenia biżuterii, dekoracji, makram, elementów dekoracyjnych, jak również do pakowania prezentów w sposób ekologiczny i estetyczny.

  3. Dekoracja wnętrz: Sznurek ten znajduje zastosowanie w produkcji domowych dekoracji, takich jak zasłony, dywany, podkładki na stół, koszyki do przechowywania czy pokrowce na poduszki. Pozwala na dodanie naturalnego, ciepłego akcentu do wnętrza, podkreślając ekologiczny lub boho styl pomieszczenia.

  4. Ogród i balkon: W ogrodnictwie płaski sznurek bawełniany może służyć do podwiązywania roślin, tworzenia trejaży czy jako element dekoracyjny w aranżacjach balkonowych i tarasowych.

  5. Opakowania: Naturalny i estetyczny wygląd sznurka sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany jako materiał opakowaniowy, szczególnie w kontekście ekologicznym, gdzie zastępuje syntetyczne taśmy i wstążki.

Podsumowując, sznurek bawełniany płaski to uniwersalny produkt, który dzięki swojej naturalności, wytrzymałości oraz estetycznemu wyglądowi znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego. Jego uniwersalność sprawia, że jest ceniony zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów różnych form twórczości.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Sznurek bawełniany płaski czarny 18mm/25mb SPC1002
Sznurek bawełniany płaski czarny 18mm/25mb SPC1002