Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Sznur ozdobny dekoracyjny bordowy 7mm/5m 317 FI-7

8,49
(0 opinii)
3300082 5906282088932 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Sznur ozdobny dekoracyjny jest uniwersalnym i wielofunkcyjnym dodatkiem, który znajduje zastosowanie w wielu aspektach życia codziennego, artystycznego i dekoracyjnego. Jest to długi, elastyczny pasmo, wykonane z różnorodnych materiałów, takich jak bawełna, poliester, jedwab, juta, skóra, a nawet metal. Może być prosty lub skomplikowany w swojej strukturze, z wplecionymi różnymi kolorami, wzorami, a nawet dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak koraliki czy cekiny.

Charakterystyka sznura ozdobnego dekoracyjnego:

  • Materiał: Wybór materiału zależy od preferowanej tekstury, wytrzymałości oraz wyglądu. Na przykład, bawełniane i jedwabne sznury są miękkie i lśniące, idealne do delikatnych dekoracji, natomiast sznury z juty oferują naturalny, rustykalny wygląd.
  • Kolor i wzornictwo: Dostępność w szerokiej gamie kolorów i wzorów sprawia, że sznur może być łatwo dopasowany do każdego stylu i tematyki dekoracyjnej. Może posiadać jednolite kolory, gradienty, paski, plecionki lub być ozdobiony różnymi wzorami.
  • Grubość i długość: Sznury mogą różnić się grubością, od bardzo cienkich, które są idealne do delikatnej biżuterii, po grube, mocne liny, które nadają się do większych projektów dekoracyjnych. Długość sznura jest zazwyczaj dostosowywana do potrzeb projektu.

Zastosowania sznura ozdobnego dekoracyjnego:

  1. Dekoracje wnętrz: Sznur może być wykorzystany do tworzenia zasłon, makram, dywanów, pokrowców na poduszki, ozdób ściennych oraz innych elementów dekoracyjnych, które dodają ciepła i charakteru każdemu pomieszczeniu.
  2. Organizacja i przechowywanie: Użycie sznurów do tworzenia koszyków, pojemników na drobiazgi czy wieszaków na rośliny, co łączy funkcjonalność z estetyką.
  3. Moda i odzież: Aplikacje na ubraniach, paski do spodni czy torb, a także jako element zdobiący kapelusze, buty i inne akcesoria.
  4. Okazje specjalne: Dekoracje na wesela, urodziny, święta i inne uroczystości, w tym girlandy, ozdoby stołowe, opakowania prezentów, które mogą być spersonalizowane za pomocą sznura.

Sznur ozdobny dekoracyjny jest zatem niezwykle wszechstronny i pozwala na kreatywne wyrażanie siebie poprzez szeroki zakres zastosowań. Jego uniwersalność sprawia, że jest cenionym elementem w wielu dziedzinach twórczości, dekoracji i projektowania.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Sznur ozdobny dekoracyjny bordowy 7mm/5m 317 FI-7
Sznur ozdobny dekoracyjny bordowy 7mm/5m 317 FI-7