Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Przybornik krawiecki AGA Talia 120 12x70m mix kolorów

9,90
(0 opinii)
003106 5900280402097 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Przybornik krawiecki AGA "Talia 120" to kompaktowy i funkcjonalny zestaw narzędzi niezbędnych każdemu krawcowi, zarówno amatorowi, jak i profesjonaliście. Zestaw zawiera 12 szpulek nici w różnych kolorach, każda o długości 70 metrów, co zapewnia szeroki wybór kolorystyczny i pozwala na dopasowanie nici do różnorodnych materiałów i projektów krawieckich.

Nici zawarte w przyborniku są wysokiej jakości, co gwarantuje ich wytrzymałość oraz odporność na pranie i ścieranie. Są one idealne do szycia ręcznego co czyni zestaw uniwersalnym narzędziem dla każdego, kto zajmuje się szyciem. Mix kolorów pozwala na wykorzystanie nici do różnorodnych tkanin, od jasnych po ciemne, co sprawia, że zestaw jest praktycznym rozwiązaniem dla różnych projektów krawieckich, od odzieży po akcesoria i dekoracje domu.

Przybornik krawiecki AGA "Talia 120" jest również bardzo poręczny i łatwy w przechowywaniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku domowego. Przybornik ten jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują nie tylko różnorodności kolorystycznej, ale też i jakości nici, które będą służyły przez długi czas bez utraty kolorów czy wytrzymałości.

Zastosowanie przybornika krawieckiego AGA "Talia 120" obejmuje:

  1. Szycie odzieży - nici mogą być używane do szycia różnych rodzajów tkanin, od delikatnych po ciężkie materiały.
  2. Naprawy i poprawki - zestaw jest idealny do szybkich napraw ubrań, zasłon czy pościeli.
  3. Rękodzieło i hobby - szeroki wybór kolorów inspiruje do tworzenia unikatowych projektów DIY, takich jak torebki, poduszki czy ozdoby.
  4. Projekty dekoracyjne - nici mogą być używane do tworzenia dekoracji domowych, np. obrusów, serwet czy ozdób świątecznych

Przybornik krawiecki AGA "Talia 120" to niezastąpiony element wyposażenia każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i uniwersalność w pracy krawieckiej. Jego praktyczność i wszechstronność czynią go idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych krawców.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Przybornik krawiecki AGA Talia 120 12x70m mix kolorów
Przybornik krawiecki AGA Talia 120 12x70m mix kolorów