Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy 2024-07-15
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
 • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
 • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Piórka pióra w pudełku ozdobne zielony butelkowy HAL.1 15g

5,72
(0 opinii)
8902055 5906282186904 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Piórka ozdobne o wadze 15 gramów to wyjątkowy i uniwersalny materiał dekoracyjny, który znajduje zastosowanie w różnorodnych projektach rękodzielniczych, artystycznych i stylistycznych. Są one cenne dla projektantów mody, dekoratorów wnętrz, artystów oraz miłośników DIY (zrób to sam) ze względu na ich niepowtarzalny urok, delikatność i wizualną lekkość.

 • Waga: Zestaw piórek waży około 15 gramów, co zazwyczaj odpowiada dużej liczbie piórek, w zależności od ich rodzaju i gęstości.
 • Rodzaje piórek: Każdy rodzaj piórka wnosi swoją unikalną teksturę, kolor i kształt.
 • Kolorystyka: Piórka ozdobne mogą być naturalne, zachowujące oryginalne barwy ptaków, lub barwione na różne kolory. Dzięki temu można znaleźć piórka pasujące do każdej palety barw, od delikatnych pasteli po intensywne, głębokie odcienie.
 • Długość i kształt: W zależności od typu, piórka mogą mieć różnorodne długości i kształty - od krótkich i puszystych po długie i elegancko zwężające się.
 • Tekstura: Piórka mogą być miękkie i puszyste lub bardziej sztywne i strukturalne, co pozwala na tworzenie różnorodnych efektów wizualnych.

Zastosowanie piórek ozdobnych :

 1. Moda i akcesoria: Piórka są często używane do dekoracji odzieży, takiej jak suknie wieczorowe, kapelusze, torebki oraz biżuteria, dodając im lekkości i wyrafinowania.
 2. Dekoracje wnętrz: Mogą służyć jako element dekoracyjny w wazonach, jako część kompozycji ściennych lub ram obrazów, wprowadzając do wnętrza element naturalnej elegancji.
 3. Okazje specjalne: Są popularnym dodatkiem do dekoracji ślubnych, balowych, na przyjęcia tematyczne oraz inne uroczystości, gdzie mogą zdobić zaproszenia, stoły, bukiety czy nawet fryzury.
 4. Rękodzieło i sztuka: Artystyczne wykorzystanie piórek w tworzeniu biżuterii, obrazów, rzeźb i innych form artystycznych pozwala na eksplorację ich naturalnego piękna i delikatności.
 5. Kostiumy i scenografia: W teatrze, filmie i na sesjach fotograficznych piórka służą do tworzenia unikatowych kostiumów, rekwizytów i scenografii, dodając głębi i autentyczności prezentowanym postaciom i świadom.

Piórka ozdobne to niezwykle wszechstronny materiał, który inspiruje do kreatywności i eksperymentowania, pozwalając na wnoszenie elementu luksusu, fantazji i naturalnego piękna do najróżniejszych projektów.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Piórka pióra w pudełku ozdobne zielony butelkowy HAL.1 15g
Piórka pióra w pudełku ozdobne zielony butelkowy HAL.1 15g