Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Oczka kaletnicze Lord i24mm stare złoto 10kpl

13,72
(0 opinii)
2701120 5906282185808 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Oczka Lord i24mm stare złoto w opakowaniu zawierającym 10 kompletów to produkt dedykowany dla branży krawieckiej, modowej oraz DIY, który znajduje szerokie zastosowanie w tworzeniu i naprawie odzieży, akcesoriów i różnorodnych projektów rękodzielniczych. Oczka te, wykonane z wysokiej jakości niklu, oferują trwałość, odporność na korozję oraz elegancki metaliczny wygląd, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla wielu projektów.

Każde oczko ma średnicę 24 mm, co jest idealnym rozmiarem do stosowania w różnego rodzaju materiałach, od cienkich tkanin po te grubsze, jak denim czy skóra. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne komponenty do montażu oczek, co umożliwia ich szybką i łatwą aplikację bez potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi specjalistycznych, poza podstawowym zestawem do zakładania oczek.

Zastosowanie oczek Lord obejmuje szeroki zakres projektów, takich jak:

  • Odzież: idealne do tworzenia i wzmacniania otworów w odzieży, gdzie przechodzą sznurówki, jak w przypadku bluz, spodni, kurtki czy butów. Oczka te zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale również dodają element dekoracyjny.
  • Akcesoria: szeroko stosowane w tworzeniu i naprawie toreb, plecaków, pasków i innych akcesoriów, gdzie oczka mogą służyć jako elementy konstrukcyjne lub ozdobne.
  • Projekty rękodzielnicze i DIY: oczka te znajdują zastosowanie w tworzeniu zasłon, flag, banerów, dekoracji oraz w projektach artystycznych, gdzie pełnią funkcję praktyczną lub estetyczną.
  • Naprawa i renowacja: idealne do naprawy uszkodzonych elementów w odzieży i akcesoriach, zwiększając ich trwałość i funkcjonalność.

Opakowanie 10 kompletów oczek Lord i24mm jest ekonomiczne i praktyczne, umożliwiając użytkownikom realizację wielu projektów bez potrzeby częstego dokupywania nowych zapasów. Ich uniwersalny kolor łatwo dopasowuje się do różnorodnych materiałów i kolorów, co sprawia, że są one wszechstronnym wyborem dla profesjonalistów i hobbystów ceniących wysoką jakość i estetykę w swoich pracach.Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Oczka kaletnicze Lord i24mm stare złoto 10kpl
Oczka kaletnicze Lord i24mm stare złoto 10kpl