Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Końcówka do sznurka plastikowa transparentny 5,1mm/200szt 116

7,60
(0 opinii)
0700185 5906282113849 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Końcówka do sznurka plastikowa to mały, lecz niezwykle przydatny komponent używany do zabezpieczania i estetycznego wykończenia końcówek sznurków, linki czy też sznurów. Produkt ten zapobiega strzępieniu się i rozplątywaniu materiału, jednocześnie ułatwiając uchwyt i manipulację sznurkiem. Końcówki te znajdują zastosowanie w wielu produktach, w tym w odzieży, obuwiu, sprzęcie sportowym, plecakach, torbach oraz w wielu innych akcesoriach.

Końcówka do sznurka składa się zazwyczaj z małej, plastikowej tuby lub kapsułki, która jest przeznaczona do umieszczenia na końcu sznurka. Średnica otworu na sznurek to 5,1mm.

Materiały

  • Tworzywo Sztuczne: Do produkcji końcówek stosuje się różne rodzaje tworzyw sztucznych, takich jak polietylen (PE), polipropylen (PP) czy poliwęglan (PC), ze względu na ich trwałość, lekkość i możliwość barwienia w różnych kolorach.

Zastosowanie

  • Odzież i Obuwie: Końcówki plastikowe są często używane na końcach sznurówek butów, sznurków do ściągania w kapturach, spodniach, szortach czy kurtkach, zapewniając łatwy chwyt oraz ochronę przed rozpleceniem.
  • Sprzęt Sportowy i Turystyczny: W plecakach, workach, namiotach, śpiworach i innych akcesoriach turystycznych końcówki do sznurka zabezpieczają sznury regulacyjne i ułatwiają ich obsługę.
  • Akcesoria: W torbach, portfelach, etui na okulary i innych akcesoriach końcówki plastikowe służą zarówno funkcji estetycznej, jak i praktycznej, poprawiając wytrzymałość i ułatwiając użycie sznurków.
  • Artykuły Domowe i Dekoracyjne: W zasłonach, roletach czy zabawkach końcówki do sznurka mogą służyć do estetycznego wykończenia i ochrony sznurków używanych do regulacji

Końcówka do sznurka plastikowa to niezastąpiony element wykończeniowy, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu produktach codziennego użytku. Poprzez zapobieganie rozplątywaniu się sznurków, poprawia trwałość i funkcjonalność odzieży, sprzętu sportowego, akcesoriów oraz artykułów domowych. Dodatkowo, dzięki możliwości dostosowania kolorów i kształtów, stanowi również element dekoracyjny, podnoszący estetyczny wymiar produktów.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Końcówka do sznurka plastikowa transparentny 5,1mm/200szt 116
Końcówka do sznurka plastikowa transparentny 5,1mm/200szt 116