Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jutro
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Kółko do ramiączek biustonosz srebrne 9mm/100szt OZKP09C BP odlew

17,30
(0 opinii)
023610 5906282051592 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Kółka do biustonoszy to małe, ale kluczowe komponenty używane w branży odzieżowej, szczególnie w produkcji bielizny damskiej. Są one niezbędne do zapewnienia odpowiedniego wsparcia, regulacji i funkcjonalności biustonoszy, a także innych elementów garderoby, takich jak topy czy stroje kąpielowe. Kółka do biustonoszy mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym metalu, plastiku, a czasami nawet z gumowanych materiałów dla dodatkowego komfortu. Ich podstawowym zadaniem jest połączenie różnych części biustonosza, takich jak ramiączka, boki czy zapięcie, umożliwiając ich regulację oraz zapewniając lepsze dopasowanie do ciała. Średnica wewnętrzna to 9mm, grubość drutu 2mm. 

Charakterystyka kółek do biustonoszy:

  • Materiał: Najczęściej wykonane są z metalu (np. stali nierdzewnej, niklu) lub plastiku. Wybór materiału zależy od oczekiwanej trwałości, elastyczności oraz estetyki produktu. Metalowe kółka są bardziej wytrzymałe i mogą być używane w biustonoszach zapewniających mocniejsze wsparcie, podczas gdy plastikowe są lżejsze i często stosowane w bieliźnie o delikatniejszym charakterze.
  • Rozmiar i kształt: Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od potrzeb projektowych i funkcjonalnych. Mogą być okrągłe, owalne lub w formie półksiężyca, co wpływa na sposób ich działania i wygodę noszenia.
  • Kolor: Kółka do biustonoszy są oferowane w szerokiej gamie kolorystycznej, od klasycznej stali i czerni po przeźroczyste i w barwach odpowiadających różnym odcieniom tkanin bieliźniarskich.

Zastosowania kółek do biustonoszy:

  1. Regulacja ramiączek: Umożliwiają łatwą regulację długości ramiączek, co jest kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego wsparcia piersi i komfortu noszenia.
  2. Łączenie części biustonosza: Stosowane do połączenia ramiączek z resztą biustonosza lub ich krzyżowania na plecach, co pozwala na lepsze dopasowanie i wsparcie.
  3. Dekoracyjne elementy: Oprócz funkcji praktycznych, kółka mogą również pełnić funkcję dekoracyjną, dodając elegancji i unikalnego stylu biustonoszom i innym elementom bielizny.
  4. Wsparcie dla wielofunkcyjnych biustonoszy: W biustonoszach wielofunkcyjnych, gdzie ramiączka mogą być przepinane lub całkowicie usuwane, kółka zapewniają niezbędną wszechstronność i adaptacyjność.

Dzięki swojej prostocie i funkcjonalności, kółka do biustonoszy są nieocenionym elementem w tworzeniu wygodnej, dobrze dopasowanej i estetycznie atrakcyjnej bielizny. Zapewniają one producentom bielizny możliwość oferowania produktów, które są nie tylko praktyczne, ale również piękne i dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Kółko do ramiączek biustonosz srebrne 9mm/100szt OZKP09C BP odlew
Kółko do ramiączek biustonosz srebrne 9mm/100szt OZKP09C BP odlew