Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Igły do maszyny guzikarka Groz-Beckert TQx7 80 SES 10szt

13,21
(0 opinii)
012431 5906282032188 Producent: Groz-Beckert
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Igły do guzikarek TQx7 80 SES firmy Groz-Beckert są specjalnie zaprojektowane do maszyn do szycia guzików, oferując precyzję i wydajność w aplikacjach przemysłowych. Oto szczegółowy opis tych igieł, w tym ich wymiary, kompatybilność z maszynami, typ kolby oraz główne zastosowania:

Wymiary igieł:

  • Rozmiar: 80, co oznacza średnicę igły odpowiednią do szycia z użyciem średnich nici na średnich do ciężkich materiałów.
  • System igieł: TQx7, który jest specyficzny dla maszyn do szycia guzików i innych specjalnych aplikacji. Jest to system szeroko stosowany w przemyśle odzieżowym, szczególnie w maszynach guzikarskich.

Kompatybilność z maszynami:

Igły TQx7 80 SES są kompatybilne z szeroką gamą przemysłowych maszyn do szycia guzików, w tym z modelami produkowanymi przez wiodących producentów takich jak Juki, Brother, i inne marki specjalizujące się w maszynach do aplikacji guzików. Ich uniwersalność sprawia, że są one doskonałym wyborem dla zakładów produkcyjnych zajmujących się produkcją odzieży i akcesoriów.

Typ kolby:

  • Kolba igły: Jest zaprojektowana specjalnie do ułatwienia instalacji i zapewnienia stabilności podczas pracy maszyny. W przypadku systemu TQx7, kolba może mieć specyficzną konstrukcję, która pasuje do konkretnego typu uchwytu igłowego w maszynie guzikarskiej, zapewniając precyzyjne umiejscowienie igły i optymalną wydajność.

Zastosowania:

Igły TQx7 80 SES Groz-Beckert są przede wszystkim przeznaczone do szycia guzików na różnorodnych materiałach, od średnich po ciężkie. SES w nazwie oznacza "sharp point" (ostry punkt), co wskazuje na to, że igły te mają specjalnie szlifowaną końcówkę, idealną do precyzyjnego przechodzenia przez materiał bez uszkodzenia. Są one idealne do stosowania w produkcji odzieży, gdzie niezbędna jest wysoka jakość i precyzja, takich jak koszule, płaszcze, odzież robocza i inne elementy odzieży wymagające przyszywania guzików.

Podsumowując, igły do guzikarek TQx7 80 SES firmy Groz-Beckert to wysokiej jakości narzędzia przeznaczone do precyzyjnego szycia guzików na szerokim zakresie materiałów. Ich specjalistyczna konstrukcja, w tym ostry punkt i odpowiednia kolba, zapewniają doskonałe rezultaty w aplikacjach przemysłowych, co czyni je niezbędnym wyborem dla producentów odzieży i akcesoriów.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Igły do maszyny guzikarka Groz-Beckert TQx7 80 SES 10szt
Igły do maszyny guzikarka Groz-Beckert TQx7 80 SES 10szt