Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jeszcze dziś!
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Igły do maszyny dwuigłówka Groz-Beckert 135x17 120 GOLD 10szt

15,66
(0 opinii)
028867 5906282068798 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Igły Dwuigłówka 135x17 120 GOLD Groz-Beckert to premium klasa igieł przemysłowych zaprojektowanych do użytku w maszynach dwuigłowych, dostosowanych do pracy z szeroką gamą materiałów, od średnio ciężkich po bardzo ciężkie. Oto szczegółowy opis tych igieł:

Wymiary igieł:

  • Rozmiar igieł: 120, co wskazuje na to, że są one przeznaczone do pracy z grubszymi materiałami, oferując wyższą wytrzymałość i zdolność do przeszywania twardszych tkanin bez uszkodzenia.
  • System igieł: 135x17, który jest standardem w przemysłowych maszynach do szycia, zwłaszcza w maszynach dwuigłowych. System ten zapewnia kompatybilność z wieloma typami maszyn szwalniczych.

Do jakich maszyn pasuje:

Igły 135x17 120 GOLD Groz-Beckert są kompatybilne z szerokim zakresem przemysłowych maszyn dwuigłowych, wykorzystywanych w produkcji odzieży, tapicerki, wyrobów ze skóry, oraz innych ciężkich materiałów. Są one odpowiednie dla maszyn znanych marek, takich jak Juki, Brother, Singer, i więcej. Przed zakupem zawsze zaleca się sprawdzenie instrukcji obsługi maszyny, aby upewnić się, że igły są kompatybilne z danym modelem.

Rodzaj kolby:

Kolba igieł 135x17 120 GOLD jest okrągła, co jest typowe dla tego systemu igieł i umożliwia łatwą instalację oraz zapewnia stabilność igły podczas szycia. Okrągła kolba jest uniwersalna i pasuje do większości przemysłowych uchwytów igłowych w maszynach dwuigłowych.

Zastosowania:

  • Główne zastosowania: Ze względu na swój rozmiar, igły te są idealne do pracy z bardzo ciężkimi materiałami, takimi jak gruba skóra, denim, tapicerka, oraz inne trudne do przeszywania tkaniny. Znajdują one zastosowanie w produkcji towarów wymagających wytrzymałych szwów, w tym w przemyśle obuwniczym, produkcji mebli tapicerowanych, oraz w produkcji odzieży roboczej i outdoorowej.
  • Specyfika: Oznaczenie "GOLD" w nazwie igieł sugeruje, że igły te mogą mieć specjalne pokrycie lub właściwości, które zwiększają ich trwałość, zmniejszają tarcie i poprawiają jakość ściegu, szczególnie przy pracy z trudnymi materiałami.

Podsumowanie:

Igły Dwuigłówka 135x17 120 GOLD Groz-Beckert to wysokiej jakości igły przemysłowe przeznaczone do zastosowań wymagających pracy z ciężkimi materiałami. Ich specjalna konstrukcja i kompatybilność z przemysłowymi maszynami dwuigłowymi czynią je niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów potrzebujących niezawodnych i wydajnych igieł do produkcji wysokiej jakości produktów.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Igły do maszyny dwuigłówka Groz-Beckert 135x17 120 GOLD 10szt
Igły do maszyny dwuigłówka Groz-Beckert 135x17 120 GOLD 10szt