Zamów w ciągu:
dnigodz.min.sek.
a paczkę nadamy Jutro
Bezpieczne płatności Szybka wysyłka
Tu jesteśmy
  • Podlasie Towarzystwo Handlowe "Halen" J.W.Buczyłko Sp. Jawna ul. Handlowa 5 15-399Białystok
  • Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
884311108Konto w sklepie

Hostia naszywka aplikacja komunia H/010/C5/13I 10szt

27,16
(0 opinii)
100164 5903317105176 Producent: e-krawiectwo
Większe zakupy to wyższy rabat
10 szt.5% rabatu
25 szt.8% rabatu
50 szt.13% rabatu

Opis produktu

Naszywka hostia, o średnicy około 8 cm, w zestawie 10 sztuk, to specjalnie zaprojektowane emblematy, które znajdują swoje zastosowanie głównie w kontekście uroczystości religijnych, takich jak Pierwsza Komunia Święta. Te eleganckie naszywki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają im trwałość oraz estetyczny wygląd, idealnie komponujący się z odzieżą okolicznościową.

Każda naszywka przedstawia motyw hostii, który jest centralnym symbolem Eucharystii w tradycji chrześcijańskiej, co czyni je idealnym dodatkiem do strojów komunijnych, szat liturgicznych, czy też innych elementów odzieży noszonej podczas uroczystości religijnych. Precyzyjne wykonanie detali, takich jak krzyż na hostii, podkreśla ich sakralny charakter.

Zastosowanie naszywek obejmuje:

  • Personalizacja strojów komunijnych: Naszywki mogą być stosowane do dekoracji sukienek komunijnych, alb czy tunik, dodając im unikalnego i uroczystego charakteru.
  • Ozdoba szat liturgicznych: Są idealne do ozdabiania szat używanych przez duchowieństwo lub ministrantów podczas mszy i innych ceremonii religijnych.
  • Upamiętnienie uroczystości: Naszywki mogą służyć jako pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej, którą można nałożyć na różne przedmioty, takie jak torby, szale czy poduszki modlitewne.
  • Projekty DIY i rękodzieło: Dla osób chcących stworzyć własne, unikalne upominki czy dodatki związane z Komunią Świętą, te naszywki oferują szerokie możliwości zastosowania.

Zestaw 10 naszywek to nie tylko praktyczny dodatek do strojów i elementów dekoracyjnych związanych z Pierwszą Komunią Świętą, ale również piękna pamiątka tej wyjątkowej uroczystości, która zachowa swój symboliczny wymiar przez lata.

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Hostia naszywka aplikacja komunia H/010/C5/13I 10szt
Hostia naszywka aplikacja komunia H/010/C5/13I 10szt